Nacházíte se: Úvod >> O nás >> Novinky >> Jan Ambrož přednášel v Bratislavě

Jan Ambrož přednášel v Bratislavě

19.11.2009 22:30:42 | Jan Ambrož | Školení

Jan Ambrož přednášel o copywritingu v Bratislavě na konferenci o efektivní internetové komunikaci.


Seminář Dobré texty a videa na dobrém webu se konal 6. října v Bratislavě a byl určen koordinátorům a manažerům zodpovědným za komunikaci v neziskových organizacích a občanských sdruženích.

Akci zorganizovala nezisková organizace Voices, Dobrý web byl odborným partnerem akce.

Jan Ambrož během dopolední části seznámil posluchače se zásadami tvorby webového obsahu pro internetové uživatele. Díky praktickým úkolům a společným diskusím si manažeři z neziskovek odnesli také řadu dalších marketingových tipů.

"Vyzkoušeli jsme si na konkrétních příkladech tvorbu údernějších titulků nebo proměnu obsahu v poutavější texty. Výsledek společného úsilí mohli účastníci hned použít na svých webech."

Spokojenost účastníků i organizátorů

"Absolvování programu a praktických cvičení umožnilo účastníkům lépe rozpoznat a efektivněji využívat příležitosti, které nabízí internet neziskovým organizacím," zhodnotili akci organizátoři.

Kromě copywritingu byly tématem také sociální sítě a online video. O Facebooku přednášel Ivan Ježík, ředitel Voices, o internetovém videu pak Lukáš Kodoň z nejčtenějšího zpravodajského serveru na Slovensku SME.sk.

"Prezentace byly připravené velmi dobře, líbila se mi praktická cvičení. Mnohé užitečné rady určitě využijeme při své práci. Pro mě byly nejužitečnější příspěvky od Honzy a Ivana. Celkově hodnotím seminář jako dobře zorganizovaný s přátelskou atmosférou," komentovala akci jedna z mnoha spokojených účastnic.

Podívejte se na prezentaci

Menu