Nacházíte se: Úvod >> O nás

Přečtěte si, s kým spolupracujete

MEDOBOS s.r.o. - logoNaše firma MEDOBOS s.r.o. pomáhá podnikatelům v účinné propagaci na internetu.

Zajišťujeme výrobu internetových stránek a specializujeme se na tvorbu reklamních textů pro web (copywriting). Provozujeme také regionální online deníky Říčansko.info a Benešovsko.info.

Naši hlavní hodnotou je důvěryhodnost. Důvěru se snažíme budovat příjemnou komunikací směrem k našim klientům, spolehlivostí a kvalitou naší práce. Pod pojmem kvalita služeb klademe důraz na to, aby se investované peníze zákazníkům do propagace na webu bohatě vrátily.

Zakladatelem firmy a jednatelem je Jan Ambrož. Pro zákazníky kromě něj pracuje desítka dalších spolupracovníků, kteří se specializují například na grafiku, kódování, programování nebo se starají o obsah v našich médiích. Úzce spolupracujeme s technologickou firmou Benefio s.r.o. a jejím jednatelem Markem Sachou.

Co vás dále zajímá?

Vedení společnosti - Jan Ambrož

Jan Ambrož

Jan Ambrož komunikuje se zákazníky, řídí zakázky a dohlíží na chod médií Říčansko.info a Benešovsko.info. Specializuje se na copywriting a věnuje se také jeho školení.

Tvorbě webových stránek se Jan Ambrož věnuje od roku 2000. Jeho první větší internetový projekt - fanouškovský server o americké kapele Red Hot Chili Peppers - se stal v roce 2003 Webem roku v soutěži Českých internetových hudebních cen.

Jan Ambrož se v odborných kruzích na internetu pohybuje od závěrečných měsíců roku 2004, kdy působí jako kmenový redaktor odborného serveru o českém internetu Lupa.cz. V té době píše do řady médií a vytváří první komerční stránky - nejprve založil studentský projekt AmbrožOnline.net a v létě 2006 s nárůstem zakázek začíná naplno podnikat se živnostenským listem a pod hlavičkou Wedia.

Na konci roku 2007 ze živnostenských aktivit Jana Ambrože vznikla společnost Wedia s.r.o., která se v listopadu 2008 přejmenovala na MEDOBOS s.r.o. Jan Ambrož je jednatelem společnosti.

Jan Ambrož zároveň úzce spolupracuje jako externí copywriter a lektro se společností Dobrý web.

Jan Ambrož je absolventem Studia humanitní vzdělanosti na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze, kde v roce 2009 získal vysokoškolský titul bakalář. Od roku 2010 studuje na VŠE v Praze obor Informační management v navazujícím magisterském programu.

Pro akademický rok 2005/2006 byl vyhlášen organizací Junior Achievment a společností PriceWaterHouseCoopers 2. Nejlepším studentem v národní soutěži. Ve volném čase hraje rekreačně tenis a mozkové závity cvičí při hře šachů. V roce 2005 se stal Přeborníkem středních Čech do 20 let. Rád s přítelkyní cestuje a sleduje americké sitcomy.

Historie firmy a milníky

2010

2009

2008

 • Společnost Wedia s.r.o. získala nový název MEDOBOS s.r.o. (listopad).
 • Spustili jsme server Benešovsko.info se zaměřením na informace z Benešova a okolí (září).
 • Začali jsme ve spolupráci s Dobrým webem poskytovat školení copywritingu (září).
 • Navázali jsme spolupráci s Dobrým webem - klientům tohoto konzultačního centra poskytujeme služby copywritingu (léto).
 • Realizovali jsme významnou zakázku - nový web pro město Benešov (I. čtvrtletí 2008)

2007

 • Na živnostenské aktivity Jana Ambrože navázalo založení společnosti Wedia s.r.o. (listopad).

2006

 • Spustili jsme regionální server Říčansko.info (září).
 • Živnostník Jan Ambrož založil agenturu Wedia.cz.
 • Spustili jsme první internetový obchod, aplikace navázala na dříve vyvinutý redakční systém (jaro).
 • Navázali jsme spolupráci s technologickým partnerem Markem Sachou (později Benefio s.r.o.)

2005

 • Jan Ambrož je kmenovým redaktorem odborného serveru o internetu Lupa.cz.

2004

 • Pod značkou AmbrožOnline.net vytváří Jan Ambrož první jednoduché stránky zákazníkovi.

Volná místa

Sháníme redaktory pro servery Říčansko.info a Benešovsko.info. V případě zájmu o více informací se prosím podívejte na tuto stránku a ozvěte se nám na e-mail info@medobos.cz.

Kontaktujte nás

Další kontaktní údaje naleznete na této stránce.

Napište nám hned teď

Pro rychlý kontakt a spojení s námi můžete využít tento formulář. Ozveme se vám jak nejrychleji to bude možné.
Do posledního políčka formuláře prosím napište číslo - výsledek součtu dvou čísel a klikněte na tlačítko Odeslat.
Menu