Nacházíte se: Úvod >> Služby >> Školení

Školení

Získejte cenné know-how a využijte potenciál svého webu. Během školení a konzultací se s vámi podělíme o zkušenosti, které vám pomohou získat na internetu náskok před konkurencí.

Školení, která poskytujeme

Školení web-copywritingu

Školící místnost pro školení copywritinguNa celodenním školení copywritingu se dozvíte jak psát texty pro internetové stránky, aby se návštěvníci při jejich čtení nenudili a hlavně: aby u vás nakoupili nebo vás kontaktovali. Na školení copywritingu získáte nejen teoretické znalosti, ale vyzkoušíte si psaní textů v praxi a uvidíte výborné příklady textů, které na webu prodávají.

Osobně vám také můžeme poradit, jak zlepšit texty a obsah právě na vašem webu.

Během školení copywritingu se navíc nezaměřujeme pouze obsah firemních stránek, ale také na další dokumenty, které při propagaci v praxi využijete. Podělíme se s vámi třeba také o rady a tipy jak správně napsat a odeslat tiskovou zprávu, aby vaše sdělení novináři otiskli.

Chcete se přihlásit na školení copywritingu?

Školení pořádá a organizuje konzultační centrum Dobrý web. Na stránce školení web-copywritingu Dobrého webu zjistíte termíny, na něž si můžete své místo rezervovat už dnes!

Lektorem školení Dobrého webu je Jan Ambrož, jednatel MEDOBOS s.r.o.

Pokud sami nechcete být vynikajícími autory webových textů, můžete obsah svých stránek svěřit do našich rukou - podívejte se naši nabídku copywritingu.

Školení obsluhy redakčního systému

Školení k redakčnímu systému je standardně součástí zakázky vytvoření nových internetových stránek s redakčním systémem. Při školení seznámíme uživatele redakčního systému s aplikací a naučíme je správně vkládat veškerý obsah na internetové stránky.

Školení obvykle trvá 1-2 hodiny. Za tu dobu se s redakčním systémem naučí pracovat i lidé, kteří nemají žádné programátorské a pokročilé znalosti počítače nebo internetu.

Individuální školení a konzultace

Individuální školení a konzultaceRádi vám pomůžeme a poradíme v oblasti internetového marketingu, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a dalších oblastech, které souvisejí s propagací na internetu. Při konzultaci se můžete zeptat na vše, co vás ohledně prezentace na internetu zajímá. Konzultace vám může ušetřit čas a peníze, protože se v budoucnu díky nabytým zkušenostem vyvarujete chyb.

Individuální konzultace poskytujeme osobní formou či prostřednictvím internetové komunikace.

V této souvislosti by vás také mohla zajímat naše nabídka analýz a poradenství.

Chcete poradit nebo poslat poptávku?

Neváhejte nás kontaktovat, nabídneme vám vhodné řešení.

Napište nám hned teď

Pro rychlý kontakt a spojení s námi můžete využít tento formulář. Ozveme se vám jak nejrychleji to bude možné.
Do posledního políčka formuláře prosím napište číslo - výsledek součtu dvou čísel a klikněte na tlačítko Odeslat.
If you are not rich yet, then crypto casino will help you become one!
Menu